SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Top Vlore
Çmimi :
€50,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
123005
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet apartament ne Vlore ne lagjen Pavarsia Rruga Vlore-Skele.Apartamenti eshte ne katin e dyte 110 m/2(Jug-Lindje) dhe ka 3 dhoma gjumi+guzhine +2 banja+depo,rrethohet me ballkon.
Informata rreth publikuesit
Valentina
Prishtinë
0355682812961
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »