SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira per zyre ne Qender, SHESHI Nene Tereze
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:28
ID e produktit :
123011
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira per zyre ne Qender, SHESHI "Nene Tereze".
Banesa eshte ne katin e katert, ka nje dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe dy ballkona.
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 500euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »