SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Apartment for Rent _exlusive
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:05
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
123014
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne lagjen Arberia e mobiluar me te gjitha elementet e sjellura enkas nga Amerika
Banesa Posedon:
- sallon dhe kuzhine
- banjo me lavatriqe dhe tharese rrobash
- ballkon
- dhome gjumi
- koridor
Qmimi i diskutueshem

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »