SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 2 dhomshe 40m2, kati 4-re ne Bregun e Diellit
Çmimi :
€43,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:57
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
123027
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 40m2, ne katin e 4-re, ndertesa me tulla te kuqe afer Ambulances ne Bregun e Diellit. Banesa eshte ndertim i shtetit, me dokumentacion te rregullt, perkthimi behet te Noteri. Banesa eshte komplet e renovume dhe e mobiluar dhe ka keto hapsira :
- sallon me kuzhine e trapezari
- dhome e fjetjes
- banjo
- koridor
- ballkon
Parking te mjaftushem per veture,
Qmimi eshte 43.000 euro qmimi i diskutushem

AGJENSIONI DION
038 220 063, 044 147 956, 049 147 956
viber 0037744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »