SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet objekti prej 500m2 me me 11 Ari truall për biznes te rrethi i Cagllavicës
Çmimi :
€380,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:14
ID e produktit :
123033
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten objekti prej 500m2 me 11 Ari truall për biznes te rrethi i Cagllavicës
Objekti është dy katësh dhe i përshtatshëm për biznes
Posedon rrugë në të dy anët me gjersi 12m

çmimi: 380.000Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »