SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Banes me qira ne Ulpian mrapa AAK-së
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
10 Maj '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore
ID e produktit :
123039
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qira ne Ulpian te AAK-ja,
Banesa eshte komplet e renovuar, dhe gjendet ne katin e 3.

Banesa ka 2 dhoma, sallon me kuzhin, banjo.

Cmimi 400 euro

Info: 049 222 303
Informata rreth publikuesit
AL Agency
Prishtinë
377 45 305 000
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »