SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira te Mati 1 ( shk. Pavarsia )
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
123100
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banese me Qira ne lagjen Mati 1.Ma konkretisht te shkolla pavarsia.Banesa eshte ne katin e 2 dhe ka kete renditje:* 2 dhoma gjumi* sallonin me kuzhine* wc* terase * shpajz.Per me shume : 049222303

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AL Agency
Prishtinë
377 45 305 000
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »