SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BANESA në lagjen Bregu i Diellit, afër Qendres Tregtare.
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
123111
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA në lagjen Bregu i Diellit, afër Qendres Tregtare.

Posedon:
• 70m2,
• Kati 2,
• Dhomë gjumi,
• Sallon,
• Kuzhinë me trapezari,
• Banjo,
• Koridor,
• Ballkon,
• Podrum,
• Vendparking kolektiv,
• Lagje shumë atraktive,

E renovuar dhe mobiluar, çmimi 85.000Є.

Për me shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. 044/49-118-380, 044/49-260-075.
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »