SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet benesa 2 dhomshe 59m2 kati 5 Fush Kosov
Çmimi :
€29,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Maj
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
59 m²
ID e produktit :
123112
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (afër rrethit, te Hajdini Komerc), me sipërfaqe 59m2, kati 5-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, dhom gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është me dukumenta ne rregull, ka leje ndërtimi, kontrata bëhet te Noteri.


Ndertim i ri.
Çmimi: 29.000€.


+377/ 49701212 (VIBER)

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »