SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kat shtëpie me qira Taslixhe
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
123120
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet kati i shtepisë me qira ne lagjen Taslixhe 1.
Kati ka nje nje dhome dite te lidhur me kuzhine (sallon),nje dhome dyshe fjetjeje,nje dhome tjeter e fjetjes njeshe e cila mund te adaptohet edhe si dhome e punes me ballkon me pamje kah qyteti, banjo dhe nje dhome per hekursoje.
Hymja eshte e vecant,uje 24 ore dhe nxemje me rryme.
cmimi sipas marreveshjes.
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »