SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes moderne me qira ne LAGJEN E MUHAXHERVE
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
20 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
123126
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne lagjen e Muhaxhereve afer Ambasades Zvicrrane .Banesa eshte e re e sapo mobiluar gjithashtu ka parking privat nentoksor, ashensor per 12persona nxemje qendrore, rrym uje 24or pa nderprerje , ka pamje panoramike nga perendimi i djellit ku shihet i gjith qyteti i Prishtines.
Banesa posedon:
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
- 2 dhom gjumi
Qmimi 350euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 @ 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »