SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me QIRA ne qender te PARKU I QYTETIT
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '16
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
39 m²
ID e produktit :
123151
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira , te parku i qytetit, konkretisht afer Sllovenia Sport.
Banesa eshte ne katin perdhese dhe ka kete renditje:

1 dhome
1 Kuzhine
1 banjo

Info: 049 222 303
Informata rreth publikuesit
AL Agency
Prishtinë
377 45 305 000
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »