SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:40
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
123153
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet lokali me qera me 64m2 të shfrytzueshme në qender të qytetit.
Lokali posedon tri zyre të gatshme për shfrytëzim, dhe i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme ,në veçanti për qellime afariste.
Qeraja e mujore është sipas marrëveshjes.
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »