SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Me qera lokal ne qender te Prishtines
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Maj '16
Banjo :
1
Madhësia :
41 m²
ID e produktit :
123155
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjendet ne qender te Prishtines perball gjimnazit Sami Frasheri.Madhsia e lokalit eshte 41m2, lokali eshte ne gjendje te rregullt dhe eshte i pershtatshem per shumicen e bizneseve, ka ne dispozicion edhe WC. Per me shume info. kontaktoni ne numrin:045-612-888.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Redon
Pristina
045/612/888
Sami Frashëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »