SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) BANESË (APARTAMENT) Luksoz në Bregun e Diellit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:41
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
200 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
123173
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA (APARTAMENT) Luksoz në Bregun e Diellit, afër EMONA center, Iliria Building, perballë Banesave të bardha. Kati i Parë. Sipërfaqja (200m²).

Renditja:

- Qëndrim Ditor i madh

- Kuzhine moderna me Shank dhe Tryezari ndaras

- 1 Dhome Gjumi (Banjo me hidromasazh)

- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Fitness Dhomë

- Koridor i madh

- Garderobe

- Banjo

- WC

- Depo

- Shpajz

- 2 Ballkona

- 1 Terrace e madhe

BANESA eshte e mobiluar komplet me mobilje Luksoze, ngrohje qëndrore, air conditioner, uje 24h, interfon, internet, TV kabllovik, sigurim me alarm. Parking të mjaftueshëm rreth objektit.

Posedon edhe Garazh për veture (Parking private)

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »