SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
83 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
123175
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera ne Dardani. Banesa eshte 3 dhomshe dhe ka 83m2.
Eshte ne katin e dyte dhe ka pamje nga parku.

Nr: 045 400 678
Informata rreth publikuesit
Visar
Pristina
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »