SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne qenderBanesa gjindet merapa Hotel Sirius afer m
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Maj '16
ID e produktit :
123186
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera ne qender

Banesa gjindet merapa Hotel Sirius afer marketit Albi

Banesa ka sallonin me kuzhin,dhomen e fjetjes,nji shpaiz i vogel,banjo dhe ballkoni

Eshte nderim i ri te gjitha mobiljet dhe paisjet jan te reja
Informata rreth publikuesit
Vera
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »