SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese 98 m2 ne shitje ne lagjen Tophane
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
98 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
123211
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë në shitje në lagjen TOPHANE(ne rrugen lidhja e Prizrenit).
Ndertesa është perball Universitetit RIINVEST dhe është ndërtim i ri ( i perfunduar ) si dhe me leje ndertimi.
Banesa ka 98m2 në katin e 4.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon+Kuzhine
2. Dhoma gjumi
2. Banjo
1. Koridor
2. Ballkona
Banesa ka esktra nxemje qëndrore ( me rrymë ) si dhe ka lidhjen për nxemje qëndrore me TERMOKOS. Posedon vendin per lift ( i cili do te behet ). Ka dere te blinduar si dhe banesa eshte e punuar ekstra. Ndertesa ka dy kate garazh per parkimin e makinave(e cila mund te blehet ekstra nga pronari i nderteses).

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »