SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne qenderBanesa gjindet merapa Hotel SiriusEshte
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Maj '16
ID e produktit :
123222
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera ne qenderBanesa gjindet merapa Hotel Sirius

Eshte ndertim i ri te gjitha mobiljet dhe paisjet jane te reja.

Banesa ka dhomen e dites se bashku me kuzhin,dhomen e fjetjes,nji shpaiz i vogel,banjo dhe ballkoni.

Kontakto Rifat 044333898.049333898
Informata rreth publikuesit
Mirvete
Sllatina E Madhe
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »