SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes Luksoze me qira ne MATI1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
123229
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne MATI1 kompleksi i ri PRINCESHA . Banesa posedon uje 24/h, rrym /h, nxemje, ashensor, administrator, kamer-siguri h, banesa eshte e pabanuar me pare dhe ekstra e mobiluar me kushte luksi, me qmim te volitshem.
Banesa ka kete renditje:
- dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhin
- ballkon
- banjo
- koridor

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »