SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NË LAGJËN ARBËRIA (ISH-DRAGODAN) – afër Komunës së Re dhe Ambasadës Amerikane (të re)
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Maj '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
123287
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA NË LAGJËN ARBËRIA (ISH-DRAGODAN) – afër Komunës së Re dhe Ambasadës Amerikane (të re)

LOKACIONI:
Arbëri (ish-Dragodan), afër Komunës së Re
Banesa është ndërtim i kompleksit “Tregtia”.

KATI:
Kati 7-të, me pamje të bukur nga qyteti.

METËR KATRORË:
56 (neto)/63 bruto.

DHOMA/ORGANIZIMI:
Një (1) dhomë dite/ndeje dhe kuzhinë;
Një (1) dhomë gjumi;
Një (1) banjo;
Korridor.

PAMJA:
Dhoma e ditës ka orientim/pamje nga lindja-qyteti ndërsa dhoma e gjumit ka orientim/pamje nga perëndimi;
Banesa-dhoma e ditës ka pamje të bukur nga qyteti.

BALLKON:
Po, me pamje nga qyteti.

E MOBILUAR:
Po. Banesa është e super mobiluar.
Në dhomën e ndejes/kuzhinë ka divan L (sofa), tavolinë pune, TV Sony HD, klimë Samsung, kuzhina me frigorifer, furrë dhe makinë të larjes së enëve;
Në korridor ka një frigorifer shtesë, kallda elektrike, dhe dollapë për rroba, këpucë dhe pajisje.
Dhoma e gjumit është e kompletuar.
Banjo është e kompletuar dhe ka makinë për larje dhe tharje të rrobave.
Të gjitha dhomat kanë roletne.

NGROHJE QENDORE:
Po. Ka kallda elektrike cilësore.

UJË:
24 orë (ka rezervuar të ujit).

LIFTI:
Lifti funksionion në çdo kohë dhe mirëmbahet nga kompania Hymeri Kleeman. Pagesa mujore për lift dhe drita të përbashkëta është 6 €.

PASTRIMI:
Banesa/hyrja/korridoret pastrohen disa herë në javë.

LAGJA:
Blloku i parë afër Komunës së Re – te restaurant Senses.
Në një rreze prej 100 metra gjenden: resturante, furra, Meridian, Viva Fresh, Conad, Maxi, barnatore, mishtore, pastrim kimik, frizer, rrobqepës, ATM etj. Afër gjendet edhe Five Star në Dragodan. Në përgjithësi, lagja është shumë e mirë, afër qytetit, dhe me shumë vende parkingu.
Banesa është shumë e mirë për banim ndërsa lokacioni është shumë i kërkuar për qira, sidomos nga të huajt.

ÇMIMI:
Banesa ka 56 m2 (net) ose 63 m2 (bruto)
Çmimi, me komplet si është banesa (pra e mobiluar dhe me pajisje kryesore) është 60,000.00 Euro. Çmimi i negociueshëm për blerës serioz.

KONTAKT:
Ardiani
044/049 385 109
Informata rreth publikuesit
ardianh
Prishtinë
044 385 109
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »