SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 63m2 kati 3 Mati 1
Çmimi :
€48,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Mars '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
ID e produktit :
123304
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bansa 3 dhomshe ne lagjen Mati 1 (afër Standardit, te kompleksi Dielli), me sipërfaqe 63m2 kati 3-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, banjo, ballkon, dhe korridor. Banesa shitet komplet e mobiluar, ka uj 24H.


Ndertim i ri.
Çmimi: 48.000€.


+377/ 49701212 (VIBER)

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »