SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi luksoze me qira mrapa GRAND STORE
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:32
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
123309
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepi luksoze me qira mrapa Grand Store me mobilie ekstra e mobiluar ne teresi
Banesa posedon:
- 2 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- bibliotek
- garazh
- oborr te rregulluar dhe pamje shum tmire
Qmimi 1000euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »