SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne qender te AVALLA_250
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
123312
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leahoj banese me qera ne qender te AVALLA e mobiluar , mund dhe te mobilohet me mire varesishte nga kerkesat
Banesa posedon:
- sallon kuzhine ndaras
- dhome fjetje
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 250

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045 /19 00 19& 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »