SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa-Emshir
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
129.1 m²
ID e produktit :
123324
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Emshir.Banesa perbehet nga kati perdhese dhe kati i I. Posedon nje hapesire prej 129.1 m2 dhe oborr rreth 2 ari.Orientimi Lindje-PerendimBanesa ka kete renditjeKati Perdhese:-Sallon dhe kuzhine e ndare-1 dhome gjumi-1 banjo- ballkon,terase dhe oborrKati -I--3 dhoma gjumi-1 banjoBanesa eshte e izoluar mire,fasade me tulla te kuqe.Parket dhe keramike te klasit te pare.Dritare nga plastika dhe roleta alumini,dyer te blinduara nga prodhimi gjerman dhe dyer te brendshme nga prodhimi slloven.Shkallet e brendshme nga druri klasik. Banesa ka leje ndertimi dhe eshte e gatshme per banim ne shtator 2016

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Banesat
Prishtinë
37745-521-371
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »