SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Banesat- Mati 1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
80.8 m²
ID e produktit :
123328
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 3 banesa ne lagjen Mati 1 rr.Ahmet Koretica.Kati 3 dhe 4.Hapesira e njeres banese eshte 80.80 m2 kurse dy banesave tjera eshte 61.04 m2. Banesat kane ashensor,garazhe+ depo.
Orientimi Lindje-Perendim.
Renditja
-Metrazha 80.80 m2
-Sallon + kuzhine
-2 dhoma gjumi
-1 banjo
-ballkon

-Metrazha 61.04 m2
-sallon + kuzhine
-1 dhome gjumi
-1 banjo
-2 ballkona

Banesat kane leje ndertimi.Ndarja mes banesave me izolim akustik.Fasade me tulla te kuqe,dritare nga plastika dhe roleta alumini.Dyer te blinduara nga prodh.gjerman,dyer te brendhme nga prodhimi slloven.Pjesa anash objektit ka gjelbrim dhe lodra. Te gatshme per banim Shtator 2016

Per me shume info.kontaktoninne kete nr:
tel dhe viber +37745/521-371Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Banesat
Prishtinë
37745-521-371
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »