SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qira ne Mati 1
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:50
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
123331
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet lokali me qira ne lagjen Mati 1. Lokali ka 55m², Eshte i pershtatshem per aktivitete biznesore. Ndertesa eshte e re dhe e gatshme per te filluar aktivitetin.
Renditja
Hapsira kryesore
1 depo
1 banjo
2 parkingje para lokalit

Çmimi: 500€

Kontakti
Agjensioni Imobanimi
tel/viber: 045 951 358
049 882 380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »