SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LOKALI ME QIRA NE MATI 1, 100 m²
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:50
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
123334
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet lokali me qira ne lagjen Mati 1. Lokali ka 100m², Eshte i pershtatshem per aktivitete biznesore. Ndertesa eshte e re dhe e gatshme per te filluar aktivitetin.
Renditja
Hapsira kryesore
2 banjo
4 parkingje para lokalit

Çmimi: 1000€ (i diskutushem ne bazè te afatit te kontrates)

Kontakti
Agjensioni Imobanimi
tel/viber: 045 951 358
049 882 380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »