SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes moderne me qira te HOTEL SIRIUS
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:32
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
123344
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira te Hotel Sirius , banesa eshte moderne e mobiluar ne teresi dhe shum komode
Bnaesa posedon:
- 1 dhome
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 300euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »