SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 80m² kati i 4-te, Mati 1
Çmimi :
€730.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:22
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
123375
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomshe 80.80m² kati i 4-te ndertim i ri, rruga Muharrem Fejza.Banesa ofron kushte shume te mira jetese, ka afer shkollen fillore, ambulancen, qerdhen per fëmije, 400 m larg nga rreth rrotullimi. Banesa eshte ne ndertim e siper dhe pritet te perfundoj ne muajin shtator 2016, orientimi Lindje-Perendim, Objekti eshte me leje ndertimi. Banesa ka keto hapesira :
- salloni, kuzhina me trapezari,
- 2 dhoma gjumi,
- banjo,
- ballkon.
Qmimi eshte 730 euro per m2 qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 220 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »