SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes moderne me qira ne Lagje te Spitalit_Me Garazh_280
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:31
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
123376
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira moderne ne Lagje te Spitalit, banesa eshte e mobiluar extra me te gjitha paisjet
Banesa posedon:
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
- dhome gjumi
- garazhd

Qmimi 280

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »