SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 45m2 ne Lakrishte afer bankes "ProCredit"
Çmimi :
€50,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:59
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
123383
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Lakrishte afer bankes "ProCredit" , banesa eshte ndertim i vjeter, ne katin e peste, me siperfaqe prej 45 m2, ka dhome dite, kuzhine te vecante, nje dhome gjumi, banjo dhe ballkon. Cmimi eshte 50.000 euro.
Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 /045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »