SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesen me qira 50m2 te Sllovenia e sportit
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
19 Qershor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
123384
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira te Sllovenia e sporitit , adresa Tring Smjali Prishtine.
Banesa ka kete renditje
Kuzhine me sallon dite
Dhome gjumi
Banjo
Terac
Eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim
Informata rreth publikuesit
shaban
Prishtinë
044-182-244
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »