SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira
Çmimi :
€140.00
Kategoria :
Postuar :
26 Maj '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
123385
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshij shtepin me qira me hyrje (kulem) te veqant ne qender lakrishte.Dhome dite me kuzhine ,dhomë dhe banjo,Me te gjitha shpenzimet perveq rrymes .Vetem per qift .Postuar nëpërmjet celularit. 044 338 919
Informata rreth publikuesit
Reti
Prishtinë
044 338 919
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »