SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne Dragodan te Pandora | "M1"
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:43
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
123398
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne lagjen Arberia / Dragodan, te Padora, kati i II-të.
Renditja: sallon me kuzhine, 2 dhoma të fjetjes, koridor, banjo, shpajz dhe ballkon.
E mobiluar komplet.
Çmimi: 650€ i diskutushem

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Hotel Grandit
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »