SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Dardani perballe "Santese" ne rrugen kryesore
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:59
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
66 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
123399
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Dardani perballe "Santese" ne rrugen kryesore, banesa eshte ne katin e shtate me siperfaqe prej 66.36m2 ne dokumente, ndersa faktike rreth 80m2, Banesa eshte komplet e renovuar dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine te vecante, dhome gjumi, banjo dhe ballkon. Cmimi eshte 85.000 euro.
Per me shume info na kontaktoni: 044 518 550 dhe 045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
Omega
Prishtinë
045401212
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »