SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qera Banesa 91m2 ne Tophane.
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:59
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
91 m²
ID e produktit :
123402
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qera Banesa 91m2 ne Tophane.
Banesa gjindet ne katin e 2,ka nje dhome dite me kuzhine,2 dhoma gjumi,2 banjo,ballkon.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Qmimi 300euro.
Per me shume info:
045401212 / 044518 550 / 044309315 /
Informata rreth publikuesit
Omega
Prishtinë
045401212
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »