SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super Banesë LUKSOZE DUPLEX me qira në Qendër | M1
Çmimi fillestar :
€1,800.00
Ju kurseni :
€150.00 (9% zbritje)
Çmimi :
€1,650.00 Çmimi rritet në €1,800.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:07
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
160 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
123406
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Super Banesë LUKSOZE DUPLEX me qira në Qendër të Prishtinës, afer NLB-Bank.
Banesa ka sipërfaqe 160m², dhe përbehet nga dy nivele, me paje Jug-Lindje.
Kati i I-rë: Sallon te madh dhe kuzhinë dhe trapezari, banjo, Terasë 16m²
Kati i II-të: 3 Dhoma gjumi, 1 Banjo,
Banesa eshte ndertim i ri e mobiluar dhe dizajnuar me stil modern dhe luksoz.
Banesa ka ngrohje nga termokosi (lift, uje, rrymë 24h).
Çmimi: 1800€ (perfshihir të gjitha shpenzimet)

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Hotel Grandit
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »