SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Remo Com Banesa ne shitje
Çmimi :
€31,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Prill
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
53 m²
ID e produktit :
123450
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon sallon me kuzhine nje dhome gjymi banjo shpajes dhe ballkon .
Eshte ne perfundim e siper .Banesa eshte ndertim i firmes ndertuese Remo Com .
Informata rreth publikuesit
Rexhep
Prishtinë
049562662
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »