SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 75m2, kati i 1-re ne Qender
Çmimi :
€62,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
123453
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomshe 75m2, ne katin e 1-re, mbrapa Teatrit Kombetare ne rrugen Agim Ramadani, afer Qendres dhe Parkut te qytetit. Banesa është e rehatshme dhe funksionale, orientimi Lindje e pershtatshme per banim, zyre. Banesa ka kete perberje:
- qendrimi ditor ndaras
- kuzhine e kompletuar
- 2 dhoma te fjetjes
- banjo
- koridor
- ballkon
Qmimi është 62.000 euro,

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber : 0037744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »