SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE - SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT
Çmimi :
€53,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
123459
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa, lagje : bregu i diellit (përball banesave te bardha), sipërfaqja : 64 m2, kati i 5.
Renditja : salloni me kuzhinë, një dhomë gjumi, banjo dhe ballkoni.
Banesa është pjesërisht e mobiluar dhe ka pamje nga rruga kryesore.
Çmimi : 53000
Tel : 044 361 782
Tel : 044 100 036
Tel : 049 349 305
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »