SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE - SHITET BANESA TE SLLOVENIA SPORTI
Çmimi :
€93,600.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:56
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
ID e produktit :
123463
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa, lagje : sllovenia sporti (afër albi market), sipërfaqja :78 m2, kati 6.
Renditja : salloni me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo, dhe ballkon, e mobiluar.
Çmimi : 93600 euro
Tel : 044 361 782
Tel ; 044 100 036
Tel : 049 349 305
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »