SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 26 ari e 42 m toke ne Kodren e Trimave
Çmimi :
€12,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Janar
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
123481
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 26 ari truall, te Princi i Arberit, ne Kodren e Trimave.
Trualli ka infrastrukture te kompletuar dhe dokumentacion te rregullt.
Qmimi eshte 12.000 euro per ari, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber : 0037744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »