SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me Qira te Parku i Qytetit - Kodi 0716
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
220 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
123493
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi me Qira afer Parkut Qytetit - Kodi 0716

Lokacioni: Lagje Kacallarve afer Fures Rekord

Siperfaqe: 220 m2

Shtepi 3 Katshe

Renditjet:

Kati 1:

- Dhom Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo

Kati 2:

- Dhom Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Kati 3:

- 3 Dhoma Gjumit
- Banjo
- Ballkon
- Teras te Madhe mbi katin e 3 te shtepise

Shtepia Posedon:


- Secili kat posedon hyrjen e veqant ne menyr banesore
- Komplet shtepia eshte me nxemje qendrore me pelet
- Dyshemja me Lalminat dhe Keramik
- Obor 1 Ari
- Bunar dmth Uj 24 H
- Shtepia eshte e sapondertuar

Çmimi €2000

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »