SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 88m2 ne Bregun e Diellit
Çmimi :
€62,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Maj '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
ID e produktit :
123506
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 88 m2 qe gjendet ne lagjen Bregu i Diellit ne Prishtinë , afer xhamisë . Banesa posedon 3 dhoma gjumi , sallonin me kuzhinë , 1 banjo , 1 depo dhe terasen . Banesa gjindet ne katin e 5stë !
Mundesi nderrimi edhe me ndonje Veture ose Truall.
Informata rreth publikuesit
Meriton
Prishtinë
045610990
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »