SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PLAZH, MALI I ROBIT shes apartament 2+1+BLK Kati 3,sip.74 m²,cmimi 37000€
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
Ekstra :
Kondicioner, Pishinë, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
123518
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Durres,Golem ,tek Mali i Robit,50mt nga deti,
shitet ap.2+1+2 ballkone,sip.74m/2, me pamje te shkelqyer nga pishinat dhe ambienti i gjelberuar i njè kompleksi luksoz, e rregulluar dhe e mobiluar,me kondicioner,kati i trete,me hipoteke,..e pershtatshme edhe si investim per qera turistike ne periudhen e plazhit nepermjet nje agjensie te garantuar(perfitim 4,5%ne vit te vleres totale),.eshte nje zone mjaft e frekuentuar nga turiste te huaj,.
cmimi 37mije euro,i padisk,.shitet per arsye emigrimi,.nese jeni te interesuar mund te kontaktoni ne nr italian:0039-3806567210(whats app)
Informata rreth publikuesit
ingrossoregali
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »