SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa gjendet ne rrugen Ismail Dumoshi, lagja Dodona prane parku
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Maj '16
ID e produktit :
123547
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne rrugen Ismail Dumoshi, lagja Dodona prane parkut te tokbahces, banesa eshte ne katin e 6 dhe nuk posedon ashensore. Eshte 72 m2, cmimi 48 mije i negociueshem. Me uje dhe rryme nuk ka probleme. Dokumentacioni eshte ne komune ne proces te legalizimit.
Informata rreth publikuesit
Griselda
Pristina
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »