SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet 5ari trull te Lagja Shesi i Gjakut
Çmimi :
€30,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Maj '16
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
123555
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 5ari trualli te llagja "Sheshi i Gjakut" esht prone Shiptare.
Trulli posedon leje ndertim dhe ghithat dokumentat jan ne rregul.
Te trulli arritin kanalizimi ,Uje, si dhe energija elektrike.
Esht i gatshem me plan ndertimor.

Te trulli esht ndertuar kati perdhez (bodrumi) ky duhet vetem te gryhet dhe ndertimi i shtepis mundet te vazdhon.

Per me shum informata mundni te kontaktone ne whatsapp ne numrin : +4917627563365

Cmimi esht i diskutushem.
Informata rreth publikuesit
krenar
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »