SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne shitje (Kodi 292/16)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
5
Madhësia :
900 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
123563
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia ne shitje gjendet afre Vives ne rrugen e Prishtine ne Gjilan , esht ndertim I ri , me siperfaqe prej 900 m2,dhe 2.38 ari.
Shtepia eshte 4 kat dhe dhe i ploteson te gjitha kushtet per nje familje .
Renditja:
Podrumi- Salloni , 1 dhome ,2 lokale me wc
Perdhese- Lokal me kuzhini dhe 3 wc
Ne Katin e pare: koridor,1 Sallone me kuzhini, 3 Dhome Gjumi , 2 banjo, 3 ballkona.
Ne katin e dyte: koridor,1 Sallone me kuzhini, 3 Dhome Gjumi , 1 banjo, 1 wc 3 ballkona.
Shtepija ka Garazha ,shkallet i ka prej druni.
Bojme ndrrime me vetura ose me banese ne Gjilan apo Prishtine.
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhjee te ndryshem
Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »