SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESË ME QIRA NE BREGUN E DIELLIT
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:50
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
123574
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qira ne Bregun e Diellit, kompleksi "Puhiza"
Banesa ka 58m², kati 7 dhe ka ketè renditje:
Sallon me kuzhinè,
1 dhomè gjumi,
1 banjo,
1 ballkon
1 garazhè nentokèsore,
Gjysem e mobiliuar!
Ka sigurim dhe vezhgim me kamera 24 h, ujè 24 h, nxemje me qytet, etj.

Çmimi: 230 €

Kontakti:

Real Estate IMOBANIMI
Tel/Viber 045 951358
049 882380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »